Web Experience - en to cs translation catalogue (61 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: More
cs: Více

en: new
cs: novinka

en: updated
cs: aktualizováno

en: File information
cs: Informace o souboru

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Display
cs: Zobrazit

en: search
cs: vyhledávání

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Upload
cs: Nahrát

en: Error
cs: Chyba

en: Block
cs: Blok

en: Footer
cs: Patička

en: Warning
cs: Varování

en: next
cs: další

en: Navigation
cs: Navigace

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: English
cs: Anglicky

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: previous
cs: předchozí

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: More information
cs: Více informací

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
cs: Toto téma vyžaduje PHP ve verzi @php_required a je nekompatibilní s verzí !php_version jazyka PHP.

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Customization
cs: Vlastní nastavení

en: Files must be less than !size.
cs: Soubory musí být menší než !size.

en: Allowed file types: !extensions.
cs: Povolené typy souborů: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
cs: Obrázek musí mít velikost přesně !size pixelů.

en: Images must be between !min and !max pixels.
cs: Velikost obrázku musí být mezi !min a !max pixely.

en: Images must be larger than !min pixels.
cs: Obrázek musí mít velikost více než !min pixelů.

en: Images must be smaller than !max pixels.
cs: Obrázek musí být menší než !max pixelů.

en: More information about text formats
cs: Více informací o formátech textů

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
cs: Tato verze není kompatibilní s Drupalem !core_version a měla by být nahrazena.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Social media
cs: Sociální média

en: Language selection
cs: Volba jazyka

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date
