Web Experience - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
