Web Experience - en to ro translation catalogue (57 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: More
ro: Mai multe

en: new
ro: nou

en: updated
ro: actualizat

en: File information
ro: Informaţii fişier

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Region
ro: Regiune

en: Display
ro: Afișaj

en: Menu
ro: Meniu

en: search
ro: caută

en: no screenshot
ro: nu este screenshot

en: Upload
ro: Încarcă

en: Error
ro: Eroare

en: Block
ro: Bloc

en: Footer
ro: Subsol

en: Warning
ro: Avertizare

en: next
ro: următorul

en: Navigation
ro: Navigator

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: English
ro: Engleză

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Features
ro: Caracteristici

en: Info
ro: Informație

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: More information
ro: Mai multe informaţii

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Featured
ro: Recomandat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: No blocks in this region
ro: Nu sunt blocuri în această regiune

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ro: Acestă temă necesită versiunea PHP @php_required și este incompatibilă cu versiunea PHP !php_version.

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Customization
ro: Personalizare

en: Allowed file types: !extensions.
ro: Tipuri de fișiere permise: !extensions.

en: Images must be between !min and !max pixels.
ro: Imaginile trebuie să fie între !min și !max pixeli.

en: More information about text formats
ro: Mai multe informații despre formatele text

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Language selection
ro: Selectează limba
