Web Experience - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
