Web Experience - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Modules
sk: Moduly

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Custom
sk: Vlastná

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Translations
sk: Preklady

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: -1 (Unlimited)
sk: -1 (neobmedzene)

en: PHP memory limit
sk: Pamäťové obmedzenie PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
sk: Ak chete predísť problémom, zvýšte limit pamäti pre PHP aspoň na %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
sk: Aby ste predišli chybám, zvážte zvýšenie limitu pamäte pre PHP aspoň na %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
sk: V závislosti na konfigurácii potrebuje Drupal limit pamäti pre PHP %memory_limit. Ale odporúča sa aspoň %memory_minimum_limit , najmä ak tento web používa ďalšie moduly.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sk: Zvýšte limit pamäte pre PHP zmenou parametra memory_limit v konfiguračnom súbore %configuration-file a potom reštartujte webový server (alebo kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
sk: Kontaktujte správcu vášho hostingu aby vám zvýšil limit pamäte pre PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
sk: Podrobnejšie  informácie nájdete na stránke<a href="@url">Požiadavky Drupalu</a>.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené
