Web Experience - en to no translation catalogue (48 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: Author
no: Forfatter

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: more
no: mer

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Reset
no: Nullstill

en: Feed
no: Strøm

en: Name
no: Navn

en: Modules
no: Moduler

en: Updated
no: Oppdatert

en: term
no: ord

en: All
no: Alle

en: Page
no: Side

en: Available updates
no: Tilgjengelige oppdateringer

en: Welcome
no: Velkommen

en: Custom
no: Tilpasset

en: Published
no: Publisert

en: Vocabulary
no: Vokabular

en: Start Date
no: Startdato

en: End Date
no: Sluttdato

en: Desc
no: Synkende

en: Defaults
no: Standardverdier

en: Sort by
no: Sortér etter

en: ‹ previous
no: ‹ forrige

en: next ›
no: neste ›

en: Distribution
no: Distribusjon

en: author
no: forfatter

en: Translations
no: Oversettelser

en: Apply
no: Bruk

en: « first
no: « første

en: last »
no: siste »

en: Offset
no: Forskyving

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: -1 (Unlimited)
no: -1 (Ubegrenset)

en: PHP memory limit
no: Minnegrense for PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
no: Vurder å øke grensen for hvor mye minne som kan brukes for PHP til %memory_minimum_limit for å minske faren for feil under installeringen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
no: Vurder å øke grensen for PHP-minne til %memory_minimum_limit for å redusere faren for feil under oppdatering.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
no: Hvis du ikke har en konfigurasjon som stiller strengere krav kan Drupal kjøre med %memory_limit minne satt av til PHP. Men en minnegrense på %memory_minimum_limit eller mer anbefales, særlig hvis du bruker tilleggsmoduler.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
no: Du øker minnegrensen ved å redigere memory_limit-parameteren i fila %configuration-file og deretter omstarte webtjeneren (eller kontakt systemadministratoren eller netthotelleverandøren for hjelp).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
no: Kontakt systemadministratoren eller nettleverandøren din for for hjelp til å øke grensen for minne satt av til PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
no: Se <a href="@url">«Drupal requirements»</a> for mer informasjon.

en: revision user
no: brukeren til revisjonen

en: Asc
no: Stigende
