Web Experience - en to oc translation catalogue (48 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Modules
oc: Moduls

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Custom
oc: Personalizat

en: End Date
oc: Data de fin

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Translations
oc: Traduccions

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
oc: Per utilizar un NID dempuèi l'URL, podètz utilizar %0, %1, ..., %N per obténer los arguments de l'URL. Ou utilizar @0, @1, @2, ..., @N per utilizar los arguments passés al panèl.

en: Leave node title
oc: Daissar lo títol del nosèl

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
oc: Avançat : Se marcat, ne pas toucher al títol del nosèl; aquò pòt causar l'afichatge en double del títol del nosèl a mens que vòstre tèma es al fait de phénomène.

en: Invalid node
oc: Nosèl invalid

en: Node loaded from @var
oc: Nosèl cargat dempuèi @var

en: Offset
oc: Decalatge

en: Build mode
oc: Mòde de construction

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: -1 (Unlimited)
oc: -1 (sense límit)

en: PHP memory limit
oc: Limit de memòria de PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
oc: Considereu la possibilitat d'aumentar la memòria límit de PHP a %memory_minimum_limit per tal de prevenir errors pendent lo processus d'installacion.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
oc: Considereu la possibilitat d'aumentar vòstra memòria límit de PHP a %memory_minimum_limit per tal de prevenir errors pendent lo processus d'actualizacion.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
oc: Depenent de vòstra configuracion, Drupal pòt executar-se amb lo límit de memòria de PHP %memory_limit. No obstant, en qualques casos es recomana un límit de memòria de PHP %memory_minimum_limit o superior, especialment se vòstre site web utiliza moduls propis o contribuïts addicionals.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
oc: Augmenteu lo límit de memòria editant lo paramètre <em>memory_limit</em> dins lo fichièr %configuration-file e reinicieu lo servidor web (o contactatz l'administrator del sistèma o ben amb vòstre provesidor d'hostatge per recebre assisténcia).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
oc: Contacteu l'administrator o ben lo provesidor d'hostatge per recebre assisténcia de cossí aumentar lo límit de memòria de PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
oc: Consultatz <a href="@url">los prerequesits de Drupal</a> per mai d'entresenhas.

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Enter the title or NID of a node
oc: Sasir lo títol o lo NID d'un nosèl

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
oc: Inclure los ligams des nosèls, comment "apondre un comentari," "lire la seguida," etc.

en: Template identifier
oc: Identificant del template

en: Link the node title to the node
oc: Ligar lo títol del nosèl al nosèl

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
oc: Marcar aquesta casa se volètz que lo títol del panèl siá un ligam vers lo nosèl.

en: Select a build mode for this node.
oc: Seleccionar un mòde d'afichatge per aqueste nosèl.

en: Master
oc: Maître
