Web Experience - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
bo: URL་ནས་NID་ཞིག་སྤྱོད་པར་ཁྱེད་ཀྱིས་%0་དང་%1། %N་སྤྱད་ནས་URL འཇུག་གྲངས་ལེན་པ། ཡང་ན་@0་དང་@1། @2། @N་སྤྱད་ནས་ངོས་པང་ལ་སྤྲོད་པའི་འཇུག་གྲངས་བེད་སྤྱོད་པ།

en: Leave node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཁ་བྱང་འཇོག་པ

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
bo: མཐོ་རིམ། གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་སྦྲེལ་གནས་ཁ་བྱང་ལ་བསྒྱུར་བཅོས་བྱེད་མི་ཉན། དེ་འདྲ་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་བརྗོད་གཞི་ཡིས་དེ་ཤེས་མེད་ཚེ་སྦྲེལ་གནས་ཁ་བྱང་གཉིས་འཆར་ངེས།

en: Invalid node
bo: ཕན་མེད་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Node loaded from @var
bo: @var་ནས་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྦྲེལ་གནས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Build mode
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: -1 (Unlimited)
bo: -1༼ཚད་འཛིན་བྱས་མེད༽

en: PHP memory limit
bo: PHP་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་PHP ཡི་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་%memory_minimum_limit་ལ་མཐོ་རུ་བཏང་ནས། སྒྲིག་འཇུག་གི་རྒྱུད་རིམ་ཁྲོད་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་བར་སྔོན་འགོག་བྱེད་ཐུབ།

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་PHP ཡི་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་%memory_minimum_limit་ལ་མཐོ་རུ་བཏང་ནས། གསར་སྒྱུར་གྱི་རྒྱུད་རིམ་ཁྲོད་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་བར་སྔོན་འགོག་བྱེད་ཐུབ།

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་སྟངས་ལ་བསྟུན་ནས། PHP ནང་གསོག་གི་ཚོད་འཛིན་%memory_limit་ཡི་ཐོག་ཏུ་Drupal་འཁོར་རྒྱུག་བྱེད་ཐུབ། ཡིནའང་PHP་ནང་གསོག་གི་ཚོད་འཛིན་དེ་%memory_minimum_limit་དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བ་ཞིག་བསྒྲིག་ན་རང་བཟོས་དང་མི་གཞན་གྱིས་ཕུལ་བའི་མ་དཔེ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར་མཁོ།

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bo: ཡིག་ཆ་%configuration-file་ནང་གི་memory_limit ཞེས་པ་བསྒྱུར་ནས་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ་དང་། དེ་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞ་བ་འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་དགོས༼ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་དྲ་གནས་མཁོ་འདོན་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱོས༽

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bo: ཁྱེད་རང་གི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་ཡང་ན་དྲ་གནས་མཁོ་སྤྲོད་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱས་ནས་PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ།

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
bo: <a href="@url">Drupal མ་ལག་གི་དགོས་མཁོ་</a>་ནས་དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན་ལ་གཟིགས།

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Enter the title or NID of a node
bo: སྦྲེལ་གནས་ཤིག་གི་NIDའམ་ཁ་བྱང་འཇུག་པ།

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན་དང་དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ་སོགས་ལ་སྦྲེལ་གནས་སྦྲེལ་ཐག་འདུ་བ།

en: Template identifier
bo: དཔེ་གཞིའི་ངོས་འཛིན་བྱེད

en: Link the node title to the node
bo: སྦྲེལ་གནས་ལ་སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང་སྦྲེལ

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་ངོས་པང་ཁ་བྱང་དེ་སྦྲེལ་གནས་དང་སྦྲེལ་འདོད་ཚེ་སྒྲོམ་འདི་྄ལ་རྟགས་རྒྱག་དགོས།

en: Select a build mode for this node.
bo: སྦྲེལ་གནས་འདི་ལ་གསར་འཛུགས་རྣམ་པ་ཞིག་འདེམས་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: This identifier will be added as a template suggestion to display this node: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Please see the Drupal theming guide for information about template suggestions.
bo: ངོས་འཛིན་བྱེད་འདི་སྦྲེལ་གནས་འདི་ལ་སྟོན་པའི་འོས་སྦྱོར་གྱི་དཔེ་གཞི་ལྟར་ཁ་སྣོན་བྱེད། node--panel--IDENTIFIER.tpl.php། Drupal བརྗོད་གཞིའི་ཕྱོགས་སྟོན་ལ་གཟིགས་ནས་འོས་སྦྱོར་དཔེ་གཞིའི་སྐོར་དེ་ལས་མང་བ་ཀློག་ཆོག
