Web Experience - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Modules
az: Modullar

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: -1 (Unlimited)
az: -1 (Limitsiz)

en: PHP memory limit
az: PHP yaddaş limiti

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
az: Quraşdırma prosesində səhvlərin qarşısını almaq üçün PHP yaddaş limitinizi %memory_minimum_limit səviyyəsinə qədər artırmağı düşünün.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
az: Yeniləmə prosesində səhvlərin qarşısını almaq üçün PHP yaddaş limitinizi %memory_minimum_limit səviyyəsinə qədər artırın.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
az: Konfiqurasiyanızdan asılı olaraq, Drupal %memory_limit PHP yaddaş limiti ilə işləyə bilər. Bununla belə, %memory_minimum_limit PHP yaddaş limiti və ya yuxarısı tövsiyə olunur, xüsusən də saytınız əlavə fərdi və ya əlavə modullardan istifadə edirsə.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
az: %configuration-file faylında memory_limit parametrini redaktə edərək yaddaş limitini artırın və sonra veb serverinizi yenidən başladın (yaxud yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
az: PHP yaddaş limitinizi artırmaqla bağlı yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın.
