Web Experience - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Modules
hu: Modulok

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Available updates
hu: Elérhető frissítések

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Desc
hu: Csökk

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Translations
hu: Fordítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Headlines
hu: Címsorok

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
hu: A webcímben található tartalomazonosító kinyeréséhez a %0, %1, ..., %N hasznáható, illetve @0, @1, @2, ..., @N a panelnak átadott argumentumok használatához.

en: Leave node title
hu: Tartalom címének meghagyása

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
hu: Haladó: ha be van jelölve, nem nyúl a tartalom címéhez; a cím kétszer jelenhet meg, kivéve ha a smink gondoskodik erről.

en: Invalid node
hu: Érvénytelen tartalom

en: Node loaded from @var
hu: A tartalom betöltve innen: @var

en: Offset
hu: Eltolás

en: Build mode
hu: Építési mód

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: -1 (Unlimited)
hu: -1 (Korlátlan)

en: PHP memory limit
hu: PHP memória korlátozás

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
hu: Javasolt a PHP memória korlátjának megemelése %memory_minimum_limit értékre, hogy a telepítés során fellépő esetleges memóriahiány elkerülhető legyen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
hu: Javasolt a PHP memória korlátjának megemelése %memory_minimum_limit értékre, hogy a frissítés során fellépő esetleges memóriahiány elkerülhető legyen.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
hu: A beállításoktól függően a Drupal %memory_limit PHP memória korlátozással is képes lehet futni, viszont %memory_minimum_limit korlát használata javasolt azonban, különösen ha közösségi, vagy saját fejlesztésű modulok is vannak a rendszerben.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
hu: A PHP memória korlát a %configuration_file memory_limit nevű értékének módosításával és a webkiszolgáló újraindításával változtatható. Ebben a rendszergazda vagy hoszting szolgáltató is segítséget adhat.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
hu: A rendszergazda vagy hoszting szolgáltató adhat segítséget a PHP memória korlát növeléséhez.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
hu: További tudnivaló a <a href="@url">Drupal rendszerkövetelményeit</a> leíró oldalon található.

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Enter the title or NID of a node
hu: Egy tartalom címének vagy tartalomazonosítójának megadása

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
hu: „Új hozzászólás”, „Tovább”, stb., tartalomhivatkozások hozzáadása.

en: Template identifier
hu: Sablonazonosító

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Link the node title to the node
hu: Hivatkozás a tartalom címéről a tartalomhoz

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
hu: Ezt a pontot bejelölve a tartalom címéről kattitható hivatkozás jön létre a tartalomhoz.

en: Select a build mode for this node.
hu: A tartalom felépítési módjának kiválasztása.

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Master
hu: Mester
