Web Experience - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Modules
bg: Модули

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Custom
bg: Персонализиран

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: PHP memory limit
bg: PHP лимит на памет

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
bg: Помислете за увеличаване на PHP лимита на паметта до %memory_minimum_limit, за да избегнете евентуални грешки при инсталацията.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
bg: Помислете за увеличаване на PHP лимита на паметта до %memory_minimum_limit, за да избегнете евентуални грешки при обновяването.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
bg: В зависимост от конфигурацията, Drumal може да работи и с %memory_limit PHP лимит на паметта. Въпреки това е препоръчителен лимит от %memory_minimum_limit или повече, особено ако Вашия сайт използва допълнителни модули.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bg: Увеличете лимита на паметта като редактирате memory_limit параметъра във файла %configuration-file и след това рестартирайте Вашия уеб сървър (или се свържете с вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bg: Свържете се с Вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие по увеличаването на PHP лимита на паметта.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
bg: Прегледайте <a href="@url">Drupal изискванията</a> за повече информация.
