Web Experience - en to ar translation catalogue (56 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: action
ar: إجراء

en: Files
ar: الملفات

en: term
ar: مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Desc
ar: تنازلي

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: No users available.
ar: لا مستخدمين.

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Deploy
ar: نشر

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Reset to alphabetical
ar: أعد إلى الأبجدي

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
