Web Experience - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
