Web Experience - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: User
bs: Korisnik

en: action
bs: akcija

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Member for
bs: Član od

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
