Web Experience - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Files
hu: Fájlok

en: term
hu: kifejezés

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Desc
hu: Csökk

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: No users available.
hu: Nincs elérhető felhasználó

en: author
hu: szerző

en: Translations
hu: Fordítások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Deploy
hu: Élesítés

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Uploaded
hu: Feltöltött

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Queue
hu: Várólista

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Reset to alphabetical
hu: Visszaállítás ABC szerint

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: revision user
hu: változatot készítő felhasználó

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Terms in %1
hu: %1 kifejezései
