Web Experience - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Send e-mail
am: ኢ-ሜል ላክ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Promote to front page
am: ወደ ፊትለፊት ገጽ አሸጋግር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
