Web Experience - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Size
ka: ზომა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
