Web Experience - en to bn translation catalogue (31 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Size
bn: সাইজ

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Member for
bn: যতদিন ধরে সদস্য

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
