Web Experience - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
