Web Experience - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: edit
fy: bewurkje

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Users
fy: Brûkers

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Member for
fy: Lid sint

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Status message
fy: Tastânmelding
