Web Experience - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
