Web Experience - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Archive
sr: Архива

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
