Web Experience - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: action
mr: कृती

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
