Web Experience - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: edit
th: แก้ไข

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: term
th: ข้อมูล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: No users available.
th: ไม่มีผู้ใช้ในระบบ

en: author
th: ผู้เขียน

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Promote to front page
th: แสดงในหน้าแรก

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: Demote from front page
th: ซ่อนจากหน้าแรก

en: revision user
th: การแก้ไขผู้ใช้
