Web Experience - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
