Web Experience - en to ast translation catalogue (37 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Updated
ast: Anováu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: action
ast: Aición

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: No users available.
ast: Nun hai usuarios disponibles.
