Web Experience - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Files
lv: Faili

en: term
lv: termins

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Desc
lv: Dilst.

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: No users available.
lv: Nav lietotāju.

en: author
lv: autors

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Demote from front page
lv: Noņemt uz pirmās lapas

en: Reset to alphabetical
lv: Atiestatīt alfabēta kārtībā

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
