Web Experience - en to ht translation catalogue (26 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Asc
ht: Mont
