Web Experience - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Archive
sv: Arkiv

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: action
sv: åtgärd

en: Files
sv: Filer

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Send e-mail
sv: Skicka e-post

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Terms
sv: Termer

en: Desc
sv: Fallande

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Member for
sv: Medlem i

en: No users available.
sv: Inga användare tillgängliga.

en: author
sv: författare

en: Translations
sv: Översättningar

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Deploy
sv: Distribuera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Promote to front page
sv: Visa på startsidan

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Queue
sv: Kö

en: No files available.
sv: Inga filer tillgängliga.

en: - Choose an operation -
sv: - Välj en funktion -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Demote from front page
sv: Ta bort från startsidan

en: Reset to alphabetical
sv: Återställ till alfabetisk

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: revision user
sv: användare för version

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
