Web Experience - en to bo translation catalogue (63 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Reset to alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གྱི་གོ་རིམ་དུ་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: revision user
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
