Web Experience - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Files
mn: Файлууд

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Reset to alphabetical
mn: Үсгийн дарааллаар дахин тохируулах
