Web Experience - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: author
my: စာရေးသူ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
