Web Experience - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Member for
eo: Membro dum

en: No users available.
eo: Neniuj uzantoj disponeblaj.

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Reset to alphabetical
eo: Restarigi al alfabeta

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
