Web Experience - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Size
hy: Չափ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
