Web Experience - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
