Web Experience - en to eu translation catalogue (60 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: E-mail
eu: E-posta

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: action
eu: ekintza

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: term
eu: terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: No users available.
eu: Ez dago erabiltzailerik.

en: author
eu: egilea

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Queue
eu: Ilara

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Asc
eu: Goraka
