Web Experience - en to fi translation catalogue (63 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: action
fi: toiminto

en: Files
fi: Tiedostot

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: term
fi: termi

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Terms
fi: Termit

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: No users available.
fi: Yhtään käyttäjää ei ole saatavilla.

en: author
fi: kirjoittaja

en: Translations
fi: Käännökset

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Queue
fi: Jono

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Reset to alphabetical
fi: Palauta aakkosjärjestys

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli

en: revision user
fi: version käyttäjä

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Master
fi: Isäntä

en: Field collection item
fi: Kenttäkokoelma-elementti
