Web Experience - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: Files
el: Αρχεία

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: term
el: όρος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Member for
el: Μέλος για

en: No users available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.

en: author
el: συγγραφέας

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Reset to alphabetical
el: Επαναφορά στην αλφαβητική ταξινόμηση

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Asc
el: Αύξ
