Web Experience - en to jv translation catalogue (42 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: action
jv: aksi

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Reset to alphabetical
jv: Baléknā marang urutan alfabet

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: Status message
jv: Status pesen

en: Asc
jv: Urut Maju
