Web Experience - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: URL
sq: Adresa URL

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: action
sq: aksioni

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Users
sq: Përdorues

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: No users available.
sq: Asnjë përdorues në dispozicion.

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Promote to front page
sq: Vendose tek faqja qendrore

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Demote from front page
sq: Çvendos nga faqja qendrore

en: Reset to alphabetical
sq: Rikthe në alfabetor
