Web Experience - en to uk translation catalogue (71 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: action
uk: дія

en: Files
uk: Файли

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: term
uk: термін

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Field name
uk: Назва поля

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Menu Name
uk: Назва меню.

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: author
uk: автор

en: Translations
uk: Переклади

en: Apply
uk: Застосувати

en: Deploy
uk: Розгорнути

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Queue
uk: Черга

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Block Delta
uk: Дельта блоку

en: revision user
uk: автор редакції

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Field collection item
uk: Складова колекції полів
