Web Experience - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: Files
be: Файлы

en: term
be: тэрмін

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Field name
be: Назва поля

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Translations
be: Пераклады

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Reset to alphabetical
be: Перагрузіць у алфавітным парадку

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
