Web Experience - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин
