Web Experience - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: action
ku: کردار

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
