Web Experience - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: E-mail
nn: E-post

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: action
nn: handling

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Terms
nn: Termar

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Member for
nn: Medlem i

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
