Web Experience - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: No users available.
ug: ئەزا يوق

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Uploaded
ug: يۈكلەنگەنلەر

en: - All -
ug: ھەممىسى
