Web Experience - en to da translation catalogue (56 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: user
da: bruger

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: more
da: mere

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Updated
da: Opdateret

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: action
da: handling

en: Files
da: Filer

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Block
da: Blok

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Terms
da: Ord

en: Desc
da: Faldende

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Member for
da: Medlem i

en: No users available.
da: Ingen brugere tilgængelige.

en: author
da: forfatter

en: Translations
da: Oversættelser

en: Apply
da: Udfør

en: Deploy
da: Udrul

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Uploaded
da: Uploadet

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Queue
da: Kø

en: No files available.
da: Ingen tilgængelige filer.

en: - Choose an operation -
da: - Vælg en handling -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Reset to alphabetical
da: Nulstil til alfabetisk

en: revision user
da: revision bruger

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Asc
da: Stigende
