Web Experience - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: action
gu: ક્રિયા

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
