Web Experience - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: No users available.
kk: Қол жетімді пайдалынушылар жоқ

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Reset to alphabetical
kk: Алфавитті ығыстыру

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
