Web Experience - en to te translation catalogue (37 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: action
te: చర్య

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: All
te: అన్నీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
